Kdo jsem já

Jmenuji se Jitka Ježková a jsem již více jak 10 let terapeutkou Bachovy květové terapie a poradkyní v dalších oborech alternativního poradenství.

Příroda a zvířata byly vždy mým koníčkem, a protože mám doma dvě úžasné psí holky, tak jsem se po nějakém čase praktikování alternativních způsobů pomoci lidem, začala také věnovat alternativní pomoci zvířatům.

První zkušenost s použitím Bachových esencí u zvířat byla čistě náhodná. Je to již mnoho let, kdy dnes již moje dospělá dcera jako dítě jezdila na koni a sama přišla s návrhem vyzkoušet na jedné velmi tvrdohlavé a lekavé kobyle Bachovy esence. Kobyla se zklidnila a moje první zkušenost byla na světě.

Pak jsem občas míchala esence pro naše morčata, křečky a jinou drobnou havěť, kterou jsme tenkrát chovali v bytě. Sem tam jsem na žádost dětí namíchala esence pro nějakého pejska či kočičku od kamarádů.

Před pár lety jsem si splnila svůj sen a pořídila si fenku Německého boxera – Nessy, a po nějakém čase fenku Francouzského buldočka – Betty.

Tyhle moje dvě kouzelné placatky mě přivedly k myšlence začít řešit zdravotní i jiné potíže za pomoci Bachových esencí a dalších alternativních metod.

A protože se nám podařilo za pomocí esencí vyřešit nebo zmírnit nejeden problém, nabízím svoje poradenství a pomoc při řešení potíží s vašimi mazlíčky či hlídači také vám.

 

(c) 2011 Jitka Ježková